Hakkımızda - Op. Dr. İsmail DENİZ - Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Hakkımızda

Hakkımızda

Op. Dr. İsmail DENİZ

Op. Dr. İsmail DENİZ 2007 yılında Tıp Fakültesi ‘ne girdi.
2013 yılında Akdeniz Tıp Fakültesi’nden Tıp Doktoru olarak mezun oldu. 2018 yılında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nden Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanlığını aldı. Uzmanlık sonrası eğitimine devam ederek birçok rinoplasti kursuna katıldı. Ülkenin bu alanda önemli cerrahlarının ameliyatlarına katıldı. Özel ilgisinin olduğu rinoplasti alanında kendini geliştirdi.

Op.Dr.İsmail DENİZ, her hastanın benzersiz olduğuna inanır ve her kişinin tedavisini kişiye göre ayarlar. Üstün kaliteli hasta bakımı ve hizmetinin yanı sıra muhteşem estetik cerrahi sonuçları sunmaktır. İlk telefon görüşmenizden son ziyaretinize kadar  kendinizi rahat hissetmenizi istiyoruz.
Bize Ulaşın

Dr. İsmail DENİZ Klinik

Ön görüşme ve muayenemiz kliniğimizde ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Kliniğimize sizleri her zaman beklemekteyiz. Amacımız üstün kaliteli hasta bakımı ve hizmetinin yanı sıra muhteşem estetik cerrahi sonuçları sunmaktır. İlk telefon görüşmenizden son ziyaretinize kadar, kendinizi güvende hissetmenizi istiyoruz

Adres: Yeşilbahçe,Metin Kasapoğlu Cd. No:30/4,07160 Muratpaşa
Antalya, TURKEY

 +90  543 198 60 86

Hakkımızda

Hakkımızda

Öne Çıkan Hizmetlerimiz

Kliniğimiz Antalya merkezde bulunmaktadır. Önceliğimiz sizlerin mutluluğu ve sağlığıdır. Her hastanın benzersiz olduğuna inanıyoruz ve kişiye göre tedavi hizmeti hazırlamaktayız.

Tedavilerimizde en son teknolojileri kullanmaktayız. Ön görüşme ve muayenemiz kliniğimizde ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Doktorumuz kafanıza takılan bütün sorulara cevap vermektedir. Muayene sonunda size uygun en iyi tedavi yöntemini sizlere anlatmaktadır. Ameliyatlarımızı Antalya'da anlaşmalı olduğumuz tam teşekküllü hastanelerde gerçekleştirmekteyiz.

  • Burun Estetiği
  • Revizyon Burun Estetiği
  • Septoplasti
  • Septorinoplasti
  • Konka Cerrahisi
  • Kepçe Kulak Estetiği
  • Göz Kapağı Estetiği
  • Burun Orta Bölme Eğriliği
Tüm Hizmetlerimiz

Burun Estetiği

heade

Kepçe Kulak Estetiği

heade

Septoplasti

heade

Revizyon Burun Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Septorinoplasti