Septoplasti - Dr. İsmail DENİZ

Septoplasti

septoplasti1

SEPTOPLASTİ NEDİR?

Burun estetiği ameliyatı olmuş. Bu ameliyat işlemi sonrasında istenmeyen veya tahmin edilemeyen sonuçlar elde etmişseniz. Bu durumu gidermek için gerçekleştirilen iki veya daha fazla sayıda cerrahi işleme denir.

Randevu almak için lütfen kliniğimizi+90 0544 878 29 80 numaralı telefondan arayınız. Tedavinizi bugün planlamak için bizimle iletişime geçin!

Bizim ile hemen iletişime geçiniz.
Bize Ulaşın

SEPTOPLASTİ HANGİ DURUMLARDA UYGULANIR?

Burun, nefes alışverişinin doğru olarak gerçekleştirilmesinde görev alan en önemli organlardan biridir. “Nazal Septum” burun orta hattını oluşturur. Bu yapı iki burun deliği arasında bir duvar görevi gören kemik ve kıkırdak yapıların bütünüdür.
Bu bölüm önde ve üst kısımda kıkırdak, alt ve arka kısımda kemikten oluşur. Bu yapıda, zaman içinde geçirilen kaza ve darbelere bağlı olarak yada doğuştan kaynaklı eğrilikler oluşabilir. Nazal septumun eğriliği durumlarında, nefes almakla ilgili şikayetler ve buna bağlı olarak çeşitli sıkıntılar oluşur. Burundan nefes almakla ilgili sıkıntılar, kişilerin yaşamını olumsuz yönde etkiler ve yaşam kalitesini büyük ölçüde azaltır.

Op. Dr. İsmail DENİZ her hastanın benzersiz olduğuna inanır ve her kişinin tedavisini kişiye göre ayarlar.
septoplasti4
Konka cerrahisi

İŞLEM SÜRECİ

Ameliyatlarımız genellikle genel anestezi altında yapılır. Bir işlem vakanın durumuna bağlı olarak 30 ila 90 dakika arasında sürebilir. İşlem sonunda bir komplikasyon yaşanmadığı sürece işlemden birkaç saat sonra eve gidilebilir. İşlem sonrası burunda şişme ve morarma nadiren görülür. İşlemden sonraki ilk gün hafif ağrı yaşanabilir. Kişiler birkaç gün dinlendikten sonra günlük hayatlarına dönebilirler.

SEPTOPLASTİ FİYATI NEDİR?

Muayenelerimiz ve ön görüşmelerimiz ücretsizdir. Burun Estetiği düşünüyorsanız bizim ile hemen iletişime geçiniz.
Muayene Esnasında;

  1. Öncelikle endeskobik olarak bakıyoruz.
  2. Sonrasında profesyonel ortamda fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz. Burun ve yüz analizi yaparak konuşuyoruz.
  3. Fiyat bilgisini  bu sürecin sonunda bilgilendirme yapıyoruz.
  4. Muhteşem estetik  cerrahi sonuçları için kişiye özel bir ameliyat süreci oluşturuyoruz
septoplasti3