Yurtdışından gelen hastalarımızın süreci - Dr. İsmail DENİZ

Yurtdışından gelen hastalarımızın süreci

Yurtdışından gelen hastalarımızın süreci
0

Yurtdışından Gelen Hastalarımızın Süreci Nasıl Olmaktadır?

Öncelikle bizimle iletişime geçiniz. Bize burun fotoğraflarınızı whatsapp numaramıza göndermenizi istiyoruz. Doktorumuz burnunuz ve ameliyat süreci hakkında bilgilendiriyor.
Doktorumuz ile ücretsiz olarak video görüşme ile birebir olarak konuşabilirsiniz.

Türkiye rinoplasti ücreti hakkında bilgi veriyoruz. Fotoğraflarınız üzerinden değerlendirme veya video görüşmesi sonrasında fiyat verilmektedir. Sonrasında ayrıntılı sağlık öykünüz değerlendirilecektir. Şimdi hemen kliniğimizle iletişime geçip teklif alabilirsiniz.

BEFORE & AFTER

 • Before-Patient1
  After-Patient1
  Before Patient1 After
 • Before-Patient2
  After-Patient2
  Before Patient2 After
 • Before-Patient3
  After-Patient3
  Before Patient3 After
 • Before-Patient4
  After-Patient4
  Before Patient4 After
 • Before-Patient6
  After-Patient6
  Before Patient6 After

Kliniğimiz Antalya merkezde bulunmaktadır. Antalya burun estetiği ve Türkiye burun estetiği ameliyatı için sizleri ülkemizde ve şehrimizde görmek isteriz. Ekibimizle birlikte en güzel şekilde misafir etmekten memnuniyet duyarız.

Revizyon rinoplastilerde problemleri değerlendirebilmek önemlidir. Bu sebeple video görüşme ve fotoğraflarınız üzerinde ayrıntılı değerlendirme yapıyoruz. Sizlerle video görüşmesi yapmak bizim için önem taşımaktadır. Bu görüşmelerde burnunuzu ayrıntılı karşılıklı değerlendiriyoruz ve beklentileriniz hakkında ayrıntılı konuşuyoruz.

Ücretsiz randevu oluşturarak doktorumuzla video görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında eğer ameliyata karar verirseniz süreçle ilgili ekibimiz her konuda size yardımcı olmaktadır. Her türlü probleminizde ekibimiz yanınızda olmaktadır. Ameliyattan bir gün öncesinde gerekli tetkikleri yapabilmek için ülkemize gelmeniz gerekmektedir. Ameliyattan 7 gün sonrasında ise iç ve dış tamponlarınızı alarak ülkenize dönebiliyorsunuz. Ameliyat için toplamda 7 gün ülkemizde kalmanız yeterli olmaktadır.

Daha sonraki süreçte de haftalık doktorumuzla video görüşme yapabilirsiniz. Bu görüşmelerde kontrolleriniz bizzat doktorumuz tarafından yapılmaktadır. Dr. İsmail Deniz ile burun estetiğinde en modern tedavileri sunuyoruz. En güncel teknikleri ve teknolojileri kullanarak cerrahinizi gerçekleştiriyoruz. Doğal görünümlü rinoplasti olmak hayal değil. Hemen randevunuzu alın.

Antaya burun estetiği süreci ile ilgili detaylı bilgi almak için Op. Dr. İsmail Deniz’den randevu almanız faydalı olacaktır. Sizleri hayal ettiğiniz bir burna kavuşturmak için buradayız. Bunun için ilk yapmanız gereken bilgi almak ve isteklerinizi belirtmek için bir randevu oluşturmaktır. Antalya burun estetiği tavsiyeleri ile birlikte hayalinizde görüntüye kavuşmanız tek amacımızdır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir